Jdi na obsah Jdi na menu
 


zde je místo pro vaše vzkazy

 

 

Obrazek

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Hanička a Dušánek Kerdovi, 22. 8. 2007 11:05)

Chtěla bych ještě jednou touto cestou poděkovat celé "DUZE" za uplynulých 6 let, kdy jsme měli to štěští a navštěvovali Vaši školku. Na Paní ředitelku Věru, Pavlínku, Zdeničku, Marcelku, Táňu, Álu, paní kuchařky a pokojské se nedá jen tak zapomenout. Váš laskavý a naprosto profesionální přístup je pro naše děti bezesporu velkým přínosem pro jejich další životní krůčky a kroky. Do budoucna přejeme všem hodně zdraví, spokojenosti a úspěchů.

Hana Kerdová


Velký Dík

(Šimon Šimáček "Zelenka", 29. 6. 2007 11:25)

Vážená mateřská školko "DUHO", všechny pani učitelky,ředitelko,kuchařky a ostatní, kdo se podílí na chodu vaší super školky.
Touto cestou Vám chceme za naší rodinu poděkovat za překrásný 3 roky zážitků,beztarostného hraní, učení, péči a přípravu na další etapu dalšího života.
Největší dík samozřejmě patří paní učitelce Haničce Sobotkové a Janičce Zajíčkové, které se celé 3 roky snažili vymýšlet program, blbiny.., aby se Šimon do školky vždy těšil.A tuším,že tu partu kamarádů rytířů, dvorních dam,kterou jste vytvořili, a především Vás obě "Královny" bude v srdíčku nosit ještě strašně moc a moc dlouho..... DĚKUJEME MOC!!!!! rodina Šimiho Šimáčka